2003: Udany rewanż z "Granatem"

09.11.2016

W sobotnie popołudnie na boisku sztucznym w Kielcach doszło do pojedynku na "szczycie", gdzie Korona rocznik 2003 podejmowała Granat Skarżysko. W poprzednim meczu tych drużyn padł remis 3:3. Wynik tego meczu miła rozstrzygnąć, która z drużyn zdobędzie pierwsze miejsce w grupie.

Już od pierwszych minut „koroniarze „ przejęli inicjatywę na boisku, stwarzając kilka bramkowych sytuacji.  Pierwsza bramka padła dopiero w 18 minucie, którą zdobył Kacper Zieja. Do przerwy na listę strzelców wpisał się Konstanty Denarczyk i Iwo Kaczmarski. W drugiej połowie jeszcze jedną bramkę zdobył Kaczmarski i dwie Krzysztof Kita.

KKP Korona Kielce - Granat Skarżysko 6:0 (3:0)

Bramki: Zieja, Denarczyk, Kaczmarski 2, Kita 2.

Trener, Mariusz Słabiak: - Cała drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony , szczególnie linia obrony i pomocnicy. GRANAT dopiero w końcówce stworzył sobie dwie – trzy sytuacje z których mógł zdobyć honorowe trafienie, ale bramkarz i defensorzy skutecznie niwelowali zagrożenie.

KKP Korona: Jóźwik – Łubek, Mendala, Sochacki, Lasak – Mazur, Kaczmarski, Wierzchanowski, Zaliński – Zieja, Denarczyk. Ponadto grali: Terelak, Kita, Tutaj, Musielewicz, Czarnecki, Kasprzyk i Kwapisz.