2009: Podział na grupy

23.09.2016

2009: Podział na grupyPrzedstawiamy Państwu nowy podział grup zawodników rocznika 2009 oraz nowe terminy treningów obowiązujące od poniedziałku 26.09.2016.

 

Kadra Żak Młodzszy 2009 Grupa „Żółta”

  1. Bartosik Mateusz
  2. Brelak Filip
  3. Cioroch Maksymilian
  4. Iwan Piotr
  5. Kozubek Miłosz
  6. Kubicki Jacek
  7. Łuczak Bartłomiej
  8. Moczulis Kacper
  9. Nawrot Szczepan
  10. Pedrycz Radosław
  11. Pilipczuk Danill
  12. Regucki Franciszek
  13. Sabat Mateusz
  14. Siuda Eryk
  15. Stachera Grzegorz
  16. Stuglik Ignacy

 Trener:Rafał Nowiński

Grupa „Żółta” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa, Czwartek godz. 16.30-17.45 boisko „Orlik” ul. Toporowskiego

 

Kadra Żak Młodszy 2009  Grupa „Czerwona”

1.      Ciesiun Kacper

2.      Dzięgiel Julian

3.      Kasprzyk Wiktor

4.      Krzesiński Patryk

5.      Kubicki Gustaw

6.      Lasek Igor

7.      Marcisz Filip

8.      Młynarski Mateusz

9.      Nalepa Jan

10.  Oberda Jan

11.  Palmowski Filip

12.  Pela Eryk

13.  Radomski Cezary

14.  Rozmus Dawid

15.  Siołek Marcel

16.  Ubożak Kacper

17.  Więckowski Michał

18.  Winczakiewicz Krzysztof

 Trener:Maciej Kwiatkowski

Grupa „Czerwona” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa, Czwartek godz. 17.45-19.00 boisko „Orlik” ul. Toporowskiego

 

Kadra Żak Młodszy 2009 Grupa „Zielona”

  1. Anioł Kacper
  2. Antas Jakub
  3. Biesaga Igor
  4. Borek Oskar
  5. Fiuk Przemysław
  6. Janus Igor
  7. Jesionek Bartek
  8. Kapuściński Oliwier
  9. Karyś Aleks
  10. Latos Cyprian
  11. Lisek Jan
  12. Łataś Maciej
  13. Ozga Mikołaj
  14. Perzanowski Ziemek
  15. Piżuch Igor
  16. Radosz Aleksander
  17. Rak Filip
  18. Rak Wojciech
  19. Rzęsista Borys
  20. Siudak Gabriel
  21. Toporek Antoni
  22. Wenus Maximilian
  23. Widanka Piotr
  24. Żmijewski Oliwier

 Trener:Michał Sarek

Grupa „Zielona” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa godz. 16.15-17.30 boisko sztuczne ul. Ściegiennego     

 

Grupa „Żółta” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa, Czwartek godz. 16.30-17.45 boisko „Orlik” ul. Toporowskiego

 

Grupa „Czerwona” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa, Czwartek godz. 17.45-19.00 boisko „Orlik” ul. Toporowskiego

 

Grupa „Zielona” Terminy treningów:

Poniedziałek, Środa godz. 16.15-17.30 boisko sztuczne ul. Ściegiennego       

 

 

Kadra Żak Młodzszy 2009 Grupa „Żółta”

 

  1. Bartosik Mateusz
  2. Brelak Filip
  3. Cioroch Maksymilian
  4. Iwan Piotr
  5. Kozubek Miłosz
  6. Kubicki Jacek
  7. Łuczak Bartłomiej
  8. Moczulis Kacper
  9. Nawrot Szczepan
  10. Pedrycz Radosław
  11. Pilipczuk Danill
  12. Regucki Franciszek
  13. Sabat Mateusz
  14. Siuda Eryk
  15. Stachera Grzegorz
  16. Stuglik Ignacy

 

Trener:

Rafał Nowiński

 

Kadra Żak Młodszy 2009  Grupa „Czerwona”

 

1.      Ciesiun Kacper

2.      Dzięgiel Julian

3.      Kasprzyk Wiktor

4.      Krzesiński Patryk

5.      Kubicki Gustaw

6.      Lasek Igor

7.      Marcisz Filip

8.      Młynarski Mateusz

9.      Nalepa Jan

10.  Oberda Jan

11.  Palmowski Filip

12.  Pela Eryk

13.  Radomski Cezary

14.  Rozmus Dawid

15.  Siołek Marcel

16.  Ubożak Kacper

17.  Więckowski Michał

18.  Winczakiewicz Krzysztof

 

Trener:

Maciej Kwiatkowski

 

Kadra Żak Młodszy 2009 Grupa „Zielona”

 

  1. Anioł Kacper
  2. Antas Jakub
  3. Biesaga Igor
  4. Borek Oskar
  5. Fiuk Przemysław
  6. Janus Igor
  7. Jesionek Bartek
  8. Kapuściński Oliwier
  9. Karyś Aleks
  10. Latos Cyprian
  11. Lisek Jan
  12. Łataś Maciej
  13. Ozga Mikołaj
  14. Perzanowski Ziemek
  15. Piżuch Igor
  16. Radosz Aleksander
  17. Rak Filip
  18. Rak Wojciech
  19. Rzęsista Borys
  20. Siudak Gabriel
  21. Toporek Antoni
  22. Wenus Maximilian
  23. Widanka Piotr
  24. Żmijewski Oliwier

 

Trener:

Michał Sarek

Partnerzy