2007: Koroniarze na "DAP Football Ferstival"

13.09.2016

Po zeszłotygodniowych wojażach turniejowych grupy „żółtej” rocznika 2007, w miniony weekend do walki w Turnieju DAP Football Festiwal stanęli chłopcy grupy „czerwonej” trenera, Marka Parzyszka. Jak relacjonuje trener chłopcy walczyli z pełnym zaangażowaniem, grając w każdym meczem coraz pewniej.

Wyniki eliminacji:

KKP Korona-LUKS Skrzyszów 1:5

Bramka: Sala

KKP Korona-Stal Mielec 5:1

Bramki: Stawecki, Fiuk M., Jurkiewicz ,Majka ,Jakubowski.

KKP Korona -Igloopol Dębica 1:1

Bramka: Sala

KKP Korona-Beniaminek Krosno 4:2

 Bramki: Nagrabia-2, Jurkiewicz, Majka.

O miejsca 7-9:

KKP Korona - AP Sanok 1:2

Bramka :Robak.

KKP Korona -EKOBALL Sanok 2:1

Bramki: Żońca, Marszałek.

KKP Korona :Krzysztof Mądzik, Dominik Robak, Mateusz Fiuk, Szymon Lis, Wiktor Stawecki, Eryk Jakubowski ,Igor Nagrabia, Szymon Żońca ,Nataniel Marszałek, Kamil Majka, Mateusz Jurkiewicz ,Oskar Sala.

Trener, Marek Parzyszek: Z gry i zaangażowania chłopców byłem zadowolony. Po przegranym pierwszym meczu wydawało się, że będziemy chłopcami do bicia, ale nic bardziej mylnego .Okazało się, że szybko podnieśliśmy się z kolan i było już tylko lepiej. Niestety ta pierwsza przegrana miała duży wpływ na miejsce w grupie, gdyż zajęliśmy w niej 3 miejsce przegrywając jedną bramką za Iglopolem Dębica. Na uwagę zasługuje wygrana z Beniaminkiem Krosno ,jak się później okazało zwycięzcą Turnieju. Ogólnie na wyróżnienie zasługują wszyscy chłopcy chociaż w swojej grze nie ustrzegli się różnych błędów technicznych i taktycznych nad którymi cały czas musimy pracować. Na uwagę zasługuje bardzo dobrze zorganizowany Turniej przez organizatorów oraz chciałem podkreślić a zarazem podziękować rodzicom dzieci za nienaganna postawę i zachowanie podczas Turnieju.

Partnerzy