2007: Orliki na "Koguciku"

04.09.2016

Znakomicie zaprezentowała się drużyna Orlików młodszych podczas organizowanego przez Akademię Kolejarz turnieju „Kogucika” w Stróżach. W każdym spotkaniu podopiecznych trenera Marka Szabli cechowała technika oraz koroniarski charakter”. Dzięki „KORONA JUNIOR TV” możecie zobaczyć jak młodzi Koroniarze celebrują kolejne zwycięstwa!

Grupa eliminacyjna:

KKP Korona Kielce – Kolejarz II Stroże 7:0

Bramki: Cerek 3, Stepień 2, Dziwoń, Jakubowski

KKP Korona Kielce – Glinik Gorlice 5:0

Bramki: Cerek, Stępień, Fiuk, Dziwoń, Kuzera

KKP Korona Kielce – Unia Tarnów 5:0

Bramki: Dziwoń 2, Chmielewski, Kuzera, Jakubowski

KKP Korona Kielce – Cracovia Kraków 5:1

Bramki:Dziwoń, Stępień, Cerek

Grupa finałowa-Ekstraklasa:

KKP Korona Kielce – Górnik Zabrze 0:3

KKP Korona Kielce – Elita Brzesko 2:1

Bramki: Jakubowski, Kuzera

KKP Korona Kielce – Dunajec Nowy Sącz 2:0

Bramki: Buczkowski 2

KKP Korona Kielce – Tarnovia Tarnów 2:1

Bramki: Dziwoń 2

Foto: Grybów 24.

KKP Korona: Palacz, Kuzera, Jamioł, Fiuk K., Chmielewski, Buczkowski, Cerek, Dziwoń, Bryła, Czarnecki, Stępień, Jakubowski W.

Trener, Marek Szabla: Dobra gra chłopców podczas całego dnia zmagań. W grupie eliminacyjnej, chłopcy zdecydowanie przewyższali przeciwników umiejętnościami piłkarskimi. W fazie finałowej poprzeczka była zawieszona znacznie wyżej. Porażka z Górnikiem Zabrze zabrała chłopcom pewność w grze ataku pozycyjnego. W kolejnych meczach drużyna dzielnie walczyła o zwycięstwo w każdym meczu nie jednokrotnie goniąc wynik. Swoją dramaturgię miały mecze z Dunajcem oraz Tarnovią, w których szalę zwycięstwa na naszą korzyść przechylili Buczkowski oraz Dziwoń. Dobry turniej rozegrał Piotrek Jamioł, który grał bardzo równo w każdym meczu. Jak zwykle cała drużyna była nacechowana koroniarskim charakterem.

Partnerzy