Mecz kontrolny rocznika 2010

11.01.2022

Mecz kontrolny rocznika 2010W niedzielne popołudnie z naszego zaproszenia skorzystał zespół DAP Dębica. Trenerzy zapewnili mnóstwo grania swoim podopiecznym. Udało rozegrać się dwie połowy po 30 minut oraz trzecią trwającą aż 45 min.

KKP Korona 0-2 DAP Dębica

Skład: Świeczko- Bartusiak, Nowak, Płaza, Piekoszewski, Ostrowski, Chłopek, Kaczmarczyk, Fornalczyk, Janik F., Wojdalski, Matczak, Łach, Frankowicz, Łużniak, Janik D.

Trenerzy Paweł Mech i Patryk Bednarski: O tym jak wyrównany był to pojedynek najlepiej świadczy fakt, że w pierwszych 80 minutach nie padła ani jedna bramka. Nasi rywale to zespół który szybko i doskonale organizuje się w fazie obrony nie pozostawiając zbytnio dużo miejsca i czasu na rozegranie akcji. Wiele z naszych kontrataków skutecznie było zatrzymywanych przez dobrze asekurującą się linie obrony DAPu.

Najwięcej emocji przyniosła 3 tercja. Dwa niestrzelone rzuty karne po każdej ze stron (obrona Janika)  oraz mnóstwo niewykorzystanych sytuacji trzymały w napięciu do ostatniej minuty meczu. W tym dniu to zespół z Dębicy był skuteczniejszy.

Partnerzy