Brąz w Turnieju Halowym w Zagnańsku im. Dębu Bartka

24.11.2021

 Brąz w Turnieju Halowym w Zagnańsku im. Dębu BartkaPodopieczni trenera Michała Kulika w miniony weekend udali się do Zagnańska na halowy turniej im. Dębu Bartka. W zmaganiach uczestniczyły drużyny: AP Champions Końskie, Wicher Miedziana Góra, Ceramika Opoczno, Klonówka Masłów, PAS Skarżysko, Samson Samsonów oraz Star Starachowice. Ostatecznie po dużych emocjach nasi zawodnicy zdobywają brązowe medale.

Bramki: Długosz Antoni x5, Żesławski Oliwier x2, Wicha Maciej x2

Skład KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Józefik Adam, Ocetek Kacper, Długosz Antoni, Szymoniak Dawid, Cisak Marcin, Plech Jan

Trener Michał Kulik: Chłopcy w grupie wygrywając 2 mecze i 1 remisując zajęli pierwsze miejsce. W półfinale przegrywamy z drużyną Wichra Miedziana Góra  i ostatecznie w walce o 3 miejsce pokonujemy Samson Samsonów. Na turnieju chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony co przełożyło się na zajęcie 3 miejsca na turnieju. Niewiele brakło byśmy to my grali o złoto.  Chłopcy do turnieju podeszli ze sporym zaangażowaniem, co było widać w każdym meczu.  Super organizacja turnieju ze strony organizatorów i gratulacje dla chłopców za zajęcie 3 miejsca.

Partnerzy