Piłkarskie zmagania rocznika 2015

15.10.2021

Piłkarskie zmagania rocznika 2015

KKP Korona rocznik 2015- grupa złota

W sobote 9 października grupa złota rocznika 2015 miała przyjemność rozegrać swój pierwszy duży turniej. Zawodnicy wraz z trenerkami udali się do Krakowa, gdzie zmierzyli się z takimi przeciwnikami jak: Wisła Kraków, Beniaminek Krosno, KSPN Pogoń Kraków, Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent Limanowa, Akademia Piłkarska Maluchy Kochają Sport Trzebinia, MasterKids, Akademia Piłkarska JSRR Jarosław, Młoda Orawa Jabłonka, Pcimianka Pcim, K.S. Czyżynianka, Zieleńczanka Zielonki, Akademia Piłkarska Proszowianka.

 Trenerzy Maria Tarczyńska i Marlena Kasprzyk: Trzeba przyznać, że turniej został bardzo dobrze przygotowany przez organizatorów. Nasza ekipa podzielona była na dwie drużyny - żółta i czerwona. Każda z nich zagrała po siedem meczów po 2o min. Mnóstwo minut gry dla każdego zawodnika pozwoliło nam dostrzec mocne i słabsze strony każdego małego piłkarza. Wszyscy chłopcy godnie reprezentowali barwy naszego klubu. Oczywiście wyniki nie były liczone. Zdobyliśmy jednak całe mnóstwo goli w każdym spotkaniu, co niewątpliwie bardzo nas cieszy. Po turnieju każdy zawodnik otrzymał medal i po wspólnym posiłku drużyna wróciła do Kielc. Turniej zaliczamy do bardzo udanych. Większość naszych zawodników bardzo pozytywnie nas zaskoczyła zarówno pod kątem gry, jak i organizacji poza boiskowej. Brawa dla naszych małych piłkarzy!

KKP Korona 2015- grupa srebrna

 W niedziele 10 października grupa srebrna rocznika 2015 udała się na turniej organizowany przez Basztę Rytwiany. Nasi piłkarze zostali podzieleni na dwie drużyny, dzięki czemu zaliczyli dużo minut gry.

Trenerzy Maria Tarczyńska i Marlena Kasprzyk: W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, liczyła się dobra zabawa i spotkanie z innymi małymi piłkarzami. Na zakończenie każdy dostał medal i słodki poczęstunek. Kolejny świetny turniej zorganizowany przez Basztę Rytwiany. Bardzo dziękujemy za zaproszenie

Partnerzy