Mecze kontrolne rocznika 2011 gr. brązowa

13.10.2021

Mecze kontrolne rocznika 2011 gr. brązowa Podopieczni Michała Kulika w ostatnich tygodniach rozegrali dwa mecze kontrolne w z drużynami z Małogoszczy oraz Piekoszowa. Nasi zawodnicy starali się na boisku prezentować z jak najlepszej strony oraz pokazać to co trenują podczas zajęć ze swoim szkoleniowcem.

Wierna Małogoszcz – KKP Korona

Skład KKP Korona: Żesławski Oliwier, Wicha Maciej, Ocetek Kacper, Prędotka Konstantinos, Plech Jan, Odomirski Marcel, Baran Mikołaj, Podstawka Marcin, Kozera Tomasz, Józefik Adam, Gałat Dawid, Długosz Antoni, Szymoniak Dawid, Cielibała Filip, Borkowski Bartosz, Cieślak Jan, Komorowski Wojciech, Wołoszyn Aleksander, Adamczyk Piotr, Siwek Jakub.

Trener Michał Kulik:  W zeszły weekend udaliśmy się do Małogoszczy na gry kontrolne z tamtejszą Wierną. Chłopcy mieli przyjemność przez 2 godziny rywalizować na boisku z drużyną z Małogoszcza. W przeciągu całego meczu chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony. Można było zaobserwować dużo udanych pojedynków 1x1, wiele składnych akcji. Musimy popracować nad grą w obronie jak również skoncentrować się na tym by podczas meczy popełniać jak najmniej błędów.

Astra Piekoszów – KKP Korona Kielce

Skład KKP Korona: Odomirski Marcel, Komorowski Wojciech, Prędotka Konstantinos, Szostak Ksawery, Szymoniak Dawid, Długosz Antoni, Żesławski Oliwier, Ocetek Kacper, Kozera Tomasz, Baran Mikołaj.

Trener Michał Kulik: W piątkowe popołudnie udaliśmy się do Piekoszowa na mecz z rówieśnikami z Astry. Z początku brak koncentracji w obronie jak i problemy w budowaniu akcji przełożyły się na stratę kilku bramek jak i brak goli z naszej strony. Wraz z upływającym czasem gra chłopców zaczęła wyglądać coraz lepiej. Lepsza gra w obronie,  lepiej wyglądająca faza rozpoczęcia gry jak i budowania, przełożyła się na powiększającą się naszą przewagę na boisku i wiele zdobytych goli . W następnych meczach musimy być skoncentrowani od samego początku spotkania by uniknąć szybko straconych bramek.

Partnerzy