Ligowe zmagania Trampkarzy Młodszych

13.10.2021

Ligowe zmagania Trampkarzy MłodszychObie nasze drużyny po minionej kolejce mogły dopisać sobie trzy punkty do ligowej tabeli. Klasa sportowa rocznik 2009 nie dała szans drużynie ze Staszowa. Natomiast podopieczni trenera Szymona Szymaszka zwyciężyła w domowej potyczce z Basztą Rytwiany.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona I 14–0 Pogoń Staszów

Bramki: Żyła 4, Bojek 3, Hańćko 3, Krakowiak 2, Kałka, Michalski

Asysty: Bojek 4, Hańćko 2, Krakowiak 2, Żyła, Michalski, Kwiatek, Kaleta

Skład: Domagała, Pedrycz, Molęda, Nosek, Krakowiak, Bojek, Sadłocha, Kwiatek, Błaszczyk, Michalski,  Żyła, Kałka, Popiel, Bracha, Kaleta, Moczulis, Hańćko, Kowalczyk, Iwan

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Mecz do jednej bramki, rywal grał wysoko i łatwo dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich. Przy odrobinie lepszej skuteczności mogliśmy się pokusić o jeszcze większą wygraną.

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

KKP Korona 3-2 Baszta Rytwiany

Bramki: Mikołaj Ksel x2, Maciej Ksel

Trener Szymon Szymaszek:  Ważne zwycięstwo, jednak nie w takim stylu jaki byśmy oczekiwali. Chłopcy zbyt swobodnie podeszli do tego meczu co było widać w wielu sytuacjach. Dzięki temu rywal wykorzystał nasze proste błędy w obronie i strzelił 2 bramki. Nadal ciężko i cierpliwie pracujemy na treningach nad skuteczną grą w defensywie, ponieważ wiele elementów w tej strefie zawodziło w tym sezonie. Jesteśmy pewni, że nasza praca będzie z meczu na mecz przynosiła coraz lepsze efekty. Gratulacje dla drużyny.

Partnerzy