Mecze Ligowe na tygodniu

23.09.2021

Mecze Ligowe na tygodniuKolejne zwycięstwa naszych drużyn w kolejce, która rozgrywała się na tygodniu. Meczem na szczycie było spotkanie Juniorów Młodszych, którzy mierzyli się z Koroną S.A. Pomimo prowadzenia dwoma bramkami naszych zawodników, nie udało się dowieźć korzystnego wyniku do końca i podopieczni Michał Stachury musieli zadowolić się jednym punktem. Pozostałe nasze drużyny, bardzo pewnie sięgnęły po trzy punkty.

Świętokrzyska Liga Juniora Młodszego

Korona S.A 2–2 KKP Korona

Bramki: Kozubek, Dąbski

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego*

*- drużyna występuję w wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona I 8-0 Orlęta Kielce

Świętokrzyska I Liga Trampkarza Starszego

Astra Piekoszów 1–3 KKP Korona III

Bramki: Bator as Antoni Stępień, Gaweł – karny, Łukawski as Fiuk 

Skład KKP Korona III: Mieszczankowski- Fiuk, Kuzka, Bator, Kaczmarczyk- Gaweł, Rozmus, Stępień, Sabat, Vyshniak, Suliga, Rezerwowi- Łukawski, Schie, Kołodziejek, Pietrzykowski, Lis, Stępień

Trener Łukasz Gągorowski i Jerzy Marzec: Mecz ułożył się bardzo dobrze bo już na początku piękna bramka głową z rzutu rożnego, później dużo gry w środku pola, bardzo dużo walki. Po przerwie dołożyliśmy jedną bramkę, ale później przeciwnik przejął inicjatywę i zdobył bramkę kontaktową i zrobiło się nerwowo. Dobrze, że czujnie w polu karnym zachował się Łukawski i zamknął akcje pięknym strzałem pod poprzeczkę. Wywozimy wygraną z trudnego terenu, gdzie już dobre drużyny straciły punkty i pewnie jeszcze nie jedna straci. Na pewno na minus to, że  czasem gramy za bardzo nerwowo i chaotycznie. Ogromne słowa uznania dla zawodników za walkę, zaangażowanie i konsekwencje. 

Świętokrzyska II Liga Trampkarza Starszego

OKS Opatów 0-5 KKP Korona II

Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

Moravia Morawica 0-1 KKP Korona II

Skład: PIETRZYCA, BRACHA, CIOROCH, KRAJ, KRAWCZYK, KUBICKI, ŁATAŚ, MALINOWSKI, MARCISZ, PRZEZDZIK, KOBIERSKI, MILEWSKI, MIJALSKI, BĘTKOWSKI, LASKOWSKI.

Trener Cezary Jesiolowski i Mariusz Słabiak: Jak dotąd to najtrudniejszy mecz ligowy rozegrany przez nasz zespół, bardzo dużo mocnej ostrej walki wiele sytuacji „spornych” przy odbiorze piłki. W bramce Moravii fantastyczny występ zaliczył młody bramkarz który wyprawiał cuda przy obronie naszych strzałów broniąc nawet mocne precyzyjne strzały w okienko fruwając między słupkami jak dorosły doświadczony bramkarz!!! Na szczęście nasi chłopcy pokazali po raz kolejny ogromne serce do walki do końca i efektem była jedna bramka jak się okazało później zwycięska ,którą dosłownie udało nam się „wcisnąć” do bramki przeciwnika. Warto podkreślić, iż cały zespół w o sobie każdego zawodnika przyczynił się do tej wygranej co zasługuje na pochwałę nieważne czy jesteś zawodnikiem z pierwszej 9-i czy wchodzisz z ławki rezerwowej grasz na 100% i dajesz drużynie pełną jakość to właśnie było głównie widać w grze naszego zespołu. Brawo chłopcy brawo drużyna!

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego*

*- drużyna występuje w wyższej kategorii wiekowej

Champions Końskie 0-2 KKP Korona II

Bramki: Czekaj, Kózka

KKP Korona II: Kukla, Gębski, Kruk, Latała, Bębenek, Czekaj, Dudek, Domagała, Grad, Kózka, Paluch, Zajęcki, Mikina, Kuziel, Majcherczyk, Nowacki

Trenerzy Michał Kostucha, Michał Stachura: Kolejne zwycięstwo naszej drużyny. W pierwszej połowie spotkania w grze chłopców było sporo niedokładności i mimo jedno bramkowego prowadzenia nie byliśmy w pełni usatysfakcjonowani z jej przebiegu. Druga część meczu to już zdecydowanie lepsza gra naszego zespołu, zawodnicy podejmowali o wiele lepsze decyzje co przełożyło się na jakość i tempo gry. Cieszy nas także ilość sytuacji bramkowych tworzonych przez chłopców co potwierdza ich rosnącą świadomość i coraz lepsze rozumienie gry.

Świętokrzyska I Liga Młodzika Młodszego

AP SKS Star Starachowice 0:4 KKP Korona III

Bramki: Miernik (Mazur), Ostrowski (Miernik), Fornalczyk (Ostrowski), Fornalczyk  (Piekoszewski)

Skład: Janik Filip , Świeczko, Matczak, Grychowski, Wojdalski , Frankowicz, Bartusiak, Łach, Ostrowski, Piekoszewski, Janik Dawid, Fornalczyk, Chłopek, Mazur, Miernik

Trener Paweł Mech i Patryk Bednarski: W meczu ze Starem dość szybko obejmujemy prowadzenie i już w 5 minucie po dobrej akcji  bocznym sektorem boiska  otwieramy wynik meczu. Następne 10 minut to wyrównana gra w przeważnie w środku pola. W drugiej części  pierwszej połowy byliśmy stroną zdecydowanie lepszą i po składnych akcjach na przerwę schodzimy z 3 bramkową przewaga. Po przerwie kilka niedokładnych podań  z naszej strony powodują  niepotrzebne straty po których rywal zagrażał naszej bramce. W drugiej połowie meczu zdominowaliśmy środek pola i po składnej akcji  udało nam  się wykorzystać sytuację pod bramką przeciwnika. Brawo drużyna!

 

 

Partnerzy