Turniej Orlika Młodszego- KKP Korona I i KKP Korona II

22.09.2021

Turniej Orlika Młodszego- KKP Korona I i KKP Korona IIW grupie pierwszej Orlika Młodszego w roczniku 2012 rozegrano już dwa turnieje. W pierwszym drużyna KKP Korona była organizatorem zawodów, a zmagania odbyły się przy ul. Jagiellońskiej 90. W miniony weekend Turniej organizował zespół Orląt Kielce, gdzie do dyspozycji były dwa boiska i dzięki temu wszystkie mecze zostały rozegrane bardzo sprawnie.

Orlik Starszy grupa 1: KKP Korona I, KKP Korona II, GLKS Wicher Miedziana Góra, LKS Orlęta Kielce (dwie drużyny)

Skład KKP Korona I oraz KKP Korona II- Rochoń, Jabłoński, Kumór, Jończyk, Szczepański, Kowalski, Kubik, Młynarczyk, Łakomiec, Siwek, Ciężarkiewicz, Kasprzyk, Klicki, Pitek, Majchrowski, Szymczyk, Ziółkowski, Witkowski,

Trenerzy Marek Parzyszek i Rafał Kowalski: Wszyscy chłopcy zasługują na wyróżnienie. W grze widać pewność siebie i każdy wie za co odpowiada na boisku, dlatego można zauważyć progres w ich rozwoju. W tych dwóch kolejkach padał grad bramek, a większość z nich była po składnych akcjach. Bardzo dobrymi interwencjami popisywali się nasi bramkarze. Podczas drugiej kolejki każda z naszych drużyn rozegrała dodatkowe dwa mecze z drużyną Orląt I, Orląt II.

Partnerzy