Świętokrzyska I Liga Trampkarza Młodszego

14.09.2021

Świętokrzyska I Liga Trampkarza MłodszegoMimo wysokich wygranych naszych trampkarzy, trenerzy dalej są niezadowoleni ze skuteczności swoich podopiecznych. My jednak cieszymy się, że piłka kilkakrotnie znalazła drogę do bramki przeciwnika i nasze zespoły mogą dopisać sobie trzy punkty do ligowej tabeli.

Rocznik 2009- drużyna gra wyższej kategorii wiekowej

KKP Korona I  5–1 Wisła Sandomierz

Bramki: Bojek 4, Hańćko

Asysty: Kałka 2, Hańćko, Krakowiak

Skład: Pedrycz, Nosek, Moczulis, Hańćko, Krakowiak, Bojek, Kałka, Żyła, Sadłocha, Krupa, Ubożak, Biadun, Kaleta, Iwan, Wójcik, Popiel, Kowalczyk, Błaszczyk

Trenerzy Maciej Kwiatkowski, Mikołaj Pełka: Bardzo dobra pierwsza połowa w naszym wykonaniu, od początku chłopcy byli bardzo skoncentrowani i od razu narzucili soje warunki gry. Dużo gry kombinacyjnej w środkowej strefie oraz dużo wygranych pojedynków w bocznych sektorach stwarzało nam raz za razem sytuacje bramkowe. Doskonały mecz rozegrał Patryk Bojek strzelając w tym meczu cztery bramki w tym dwie po stałych fragmentach gry. Druga połowa już zdecydowanie słabsza w naszym wykonaniu, zabrakło płynności w grze oraz popełnialiśmy błędy techniczne oraz w ustawieniu po którym straciliśmy jedną bramkę. Dużo odważnej gry do przodu oraz duża ilość oddanych strzałów na bramkę przeciwnika zdecydowanie na plus, jednak cały czas musimy pracować nad jakością gry od początku do końca meczu.

Rocznik 2008

KKP Korona II  4-0 Pogoń Staszów

Bramki: Kośmicki, Popeć, Kowalczyk, Kmietowicz

Trener Szymon Szymaszek i Rafał Kruk: Drużyna odbudowała się po ostatniej porażce. Gra w naszym wykonaniu bardzo ofensywna na co zresztą pozwalał rywal. Chłopcy już dużo lepiej realizowali założenia niż w ostatnim meczu. Jedno co budzi niepokój to bardzo słaba skuteczność w fazie finalizacji. Nasz zespół oddał około 20-25 strzałów, a trafiliśmy tylko 4. Cieszy to, że stworzyliśmy sobie wiele świetnych sytuacji jednak czeka nas ciężka praca na treningach, aby poprawić skuteczność. Rywal miał niewiele bo może 4 sytuację strzeleckie gdzie na brawa zasługują interwencję naszego bramkarza Wiktora. Gratulacje dla chłopców.