Świętokrzyska II Liga Młodzika Starszego

13.09.2021

Świętokrzyska II Liga Młodzika StarszegoPo małym falstarcie na inaugurację, nasza drużyna bardzo szybko postanowiła się zrehabilitować i w kolejnych spotkaniach zaprezentowała kawałek bardzo dobrego futbolu. Mamy nadzieję, że tak dobrą dyspozycję nasi zawodnicy utrzymają już do samego końca.

KKP Korona II 4 - 2 GKS FUTSAL NOWINY

Bramki: Jakub Kobierski-asysta Bętkowski, Bętkowski Szymon, Jakub Kobierski – asysta Cioroch Maksymilian, Kobierski – asysta Milewski Jan

Skład: PIETRZYCA, PINDRAL, MARCISZ, KUNDERA, KRAJ, PRZEŹDZIK, CIOROCH, KUBICKI, KOBIERSKI, MILEWSKI, MAJECKI, MALINOWSKI, BĘTKOWSKI, MIKOS, BRACHA, RADOMSKI, KRAWCZYK, LASKOWSKI.

Trener Cezary Jesiolowski i Mariusz Słabiak: Ciekawe spotkanie w Nowinach zacięte do ostatniej minuty. Długo utrzymywał się wynik remisowy 2:2, ale nasi chłopcy mocno i ambitnie pracowali do samego końca, aby przechylić szalę zwycięstwa, a to udało się praktycznie w ostatnich minutach i mecz zakończył się naszą wygraną 4:2. Zasłużone zwycięstwo po walce do samego końca . Jesteśmy zadowoleni po raz kolejny z postawy chłopców i ich zaangażowania, tym razem skuteczność była zdecydowanie lepsza dzięki temu że stwarzaliśmy więcej klarownych sytuacji podbramkowych . Oby tak dalej drużyna!!!

 

KKP Korona II 6 - 1 AKS 1947 BUSKO ZDRÓJ

Bramki: KOBIERSKI, MIKOS, KUBICKI, KOBIERSKI, BRACHA, ANTAS

Skład: PIETRZYCA, PINDRAL, MARCISZ, KUNDERA, KRAJ, PRZEŹDZIK, CIOROCH, KUBICKI, KOBIERSKI, BĘTKOWSKI, MIKOS, BRACHA , RADOMSKI, KRAWCZYK, ZARZYCKI, ANTAS

Trener Cezary JesioŁowski i Mariusz Słabiak: Mecz od początku pod mocną kontrolą naszej drużyny. Wiele akcji oskrzydlających trenowanych cały tydzień przyniosły oczekiwany rezultat w postaci sytuacji podbramkowych. Wynik mówi sam za siebie. Dziś wszystko funkcjonowało jak należy we wszystkich formacjach. Wszyscy zasłużyli na pochwały, ale wisienką na torcie była akcja trzech naszych rezerwowych graczy którzy po tym jak przed chwilą pojawili się na boisku, przeprowadzili wzorową wymianę podań na skrzydle i po dokładnym podaniu Macieja Zarzyckiego i dośrodkowaniu Cezarego Radomskiego Kuba Antas przepięknym strzałem z woleja z ponad 20 metrów umieścił piłkę w siatce przeciwnika. Można powiedzieć tylko jedno: Brawo chłopcy brawo drużyna!!!

Partnerzy