Pierwsze zajęcia z treningu mentalnego za nami!

03.05.2021

Pierwsze zajęcia z treningu mentalnego za nami!W minionym tygodniu rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia z naszymi zawodnikami z zakresu psychologii pozytywnej w sporcie. Pani Weronika Nowakowska była zadowolona z postawy Koroniarzy i ich zaangażowania na zajęciach.

- Zajęcia warsztatowe prowadzone w ramach treningu mentalnego rozpoczęły się w minionym tygodniu. Podczas pierwszych spotkań miałam okazję poznać zawodników, przestawić obszar mojej pracy i mam nadzieję zachęcić do treningu w obszarze sfery psychologicznej. Mam poczucie, że zarówno trenerzy jak i zawodnicy dostrzegają wartość i potrzebę dbania także o sferę mentalną. Jest to naturalny kierunek rozwoju najlepszych klubów i sportowców- podsumowuje pierwsze spotkania Weronika Nowakowska

Nasi Trampkarze, Młodzicy i Orliki mieli okazję popracować między innymi nad komunikacją i pewnością siebie co bez wątpienia powinno poprawić jakość treningu i gry.

Pani Weronika jest przekonana, że zajęcia będą bardzo pożyteczne dla naszych zawodników.- Bardzo się cieszę z otwartości na wspólne działania i wierzę, że praca nad umiejętnościami psychologicznymi, takimi jak: komunikacja, pewność siebie czy regulacja emocji wniesie dużo dobrego, nie tylko do gry naszych drużyn, ale także do życia poza boiskiem.

A już niedługo kolejne spotkania, na które serdecznie zapraszamy!

Partnerzy