CLJ U-15: Remis na terenie lidera

02.05.2021

CLJ U-15: Remis na terenie lidera Koroniarze w sobotni poranek udali się do Nowego Sącza na mecz mistrzowski w Centralnej Lidze Juniorów U-15. Spotkanie zakończyło się remisem, ale podopieczni Piotra Dutkiewicza i Pawła Mecha dążyli do samego końca, aby przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. W ostatniej minucie spotkania, Koroniarze strzelili bramkę na 2:1, jednak niestety sędzia odgwizdał spalonego.

Sandecja Nowy Sącz 1-1 KKP Korona
Bramka: Błaszczyk as. Kucharczyk
Skład: Jamróz, Irzyk, Jas, Ogorzałek, Purski, Rożek, Łukawski, Cerek, Błaszczyk, Kucharczyk, Adach, Toboła, Kościelecki, Kowalczyk, Chałaciński, Kijewicz, Malec, Pieńkus.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: Mecz toczył się w szybkim tempie i był bardzo wyrównany. W pierwszej połowie gospodarze dłużej utrzymywali się przy piłce, ale my dobrze pracowaliśmy w obronie i nie pozwoliliśmy im zdobyć bramki. Stwarzaliśmy także zagrożenie przy bramce przeciwnika . W 40 minucie wyprowadziliśmy kontratak który dał nam prowadzenie. W 60 minucie popełniamy błąd w kryciu i Sandecja po dośrodkowaniu z bocznego sektora zdobywa bramkę na 1:1 .Po naszej drużynie widać było, że chce wygrać mecz i coraz bardziej rysowała się nasza przewaga oraz częściej zagrażaliśmy bramce przeciwnika. Efektem tego była bramka w 80 min. spotkania, niestety nieuznana przez sędziego. Dziękujemy chłopakom za walkę.