Mecze kontrolne rocznik 2010

29.03.2021

Mecze kontrolne rocznik 2010Zawodnicy kadry złotej rocznika 2010 w piątkowe popołudnie zagrali mecz sparingowy z drużyną SMS Rzeszów. Dziękujemy drużynie za przybycie, ponieważ był to wartościowy mecz.

KKP Korona 6:2 SMS Rzeszów

Bramki: 2x – Kaczmarczyk, 2x – Miernik, 1x – Ostrowski, 1x - Głąb

Kadra: Świeczko Wiktor, Sikora Adam, Bartusiak Stanisław, Ostrowski Oliwier, Palka Mikołaj, Miernik Miłosz, Fornalczyk Bartłomiej, Sabat Mateusz, Mazur Tymoteusz, Chłopek Jakub, Kamizela Oskar, Klisik Wiktor, Głąb Olaf, Kaczmarczyk Adam, Nowak Nikodem, Zalewski Patryk, Grychowski Alan

Trener Tomasz Sadko i Sławomir Grusznis: Na pewno dużym plusem było to, że potrafiliśmy się zdecydowanie dłużej utrzymać przy piłce od przeciwnika i stworzyć sobie więcej sytuacji bramkowych. Kontrolowaliśmy cały czas sytuację na boisku. Graliśmy jednak momentami zbyt wolno, nie przyspieszając gry podaniem do przodu i brakowało aktywności podczas gry. Mieliśmy czasami problem w odpowiednim ustawieniu w linii obrony i z trzymaniem w tej formacji odpowiedniej odległości. Przy wyniku 4:0 wkradło się rozluźnienie, które przeciwnik wykorzystał strzelając nam 2 bramki. Zagraliśmy jednak skoncentrowani do końca, strzelając kolejne 2 bramki i bardziej odpowiedzialniej w działaniach grupowych. Reasumując pokazaliśmy się z dobrej strony i w pełni zasłużone zwycięstwo.

Partnerzy