Mecze kontrolne rocznika 2006

22.02.2021

Mecze kontrolne rocznika 2006 Ubiegły weekend był bardzo pracowity dla rocznika 2006. Zawodnicy z klasy sportowej oraz grup popołudniowych rozegrali serię gier kontrolnych na tle wymagających przeciwników. Jak im poszło? Zapraszamy do krótkiej relacji.

Klasa sportowa

KKP KORONA 4-0 GKS NOWINY (Junior Młodszy)

Bramki: Malec as. Kucharczyk, Kucharczyk, Malec as. Kucharczyk, Kijewicz as. Adach

Trener Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: Zawodnicy rozegrali dobre spotkanie zarówna w defensywie, skutecznie rozbijali ataki przeciwnika nie pozwalając im na wiele i również w ataku nasza gra wyglądała dobrze ponieważ stworzyliśmy sobie sporo sytuację po podaniach kombinacyjnych i 4 z nich zamieniliśmy na bramki.

KKP KORONA 7-0 GRANAT Skarżysko

Bramki: Błaszczyk as. Kucharczyk, Błaszczyk as. Malec, Cerek, Pieńkus as. Rożek, Adach as. Cerek, Rożek as. Sejdziński, Rożek

Trener Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: Bardzo dobry weekend w naszym wykonaniu. Chłopcy pokazali mądrość w grze ofensywnej oraz skuteczną pracę w defensywie, co przyniosło efekt w postaci 7 bramek i zachowanie czystego konta

Grupa popołudniowa

KKP Korona 5-1 Granat Skarżysko

Bramki: Biernacki as. Lechowicz, Nyga as. Bilski, Biernacki, Zych as. Wójcik, Wójcik as. Bilski

Trener Piotr Dutkiewicz: Widać, że chłopcy z meczu na mecz rozkręcają się coraz bardziej. Cieszy mnie ich postawa na treningu i widać, że przynosi ona wymierne korzyści w meczach. Do ligi pozostało nam jeszcze trochę czasu dlatego przed nami kolejne gry kontrolne.

Partnerzy