Mecze kontrolne rocznik 2007 gr. popołudniowa

19.02.2021

Mecze kontrolne rocznik 2007 gr. popołudniowaTrener Łukasz Gągorowski w minionym tygodniu rozegrał dwa ciekawe sparingi, aby zobaczyć jak na tle silnych drużyn wygląda jego zespół i co należy poprawić przed meczami o ligowe punkty

KKP Korona 2-0 Moravia Morawica 2004-2006

Bramki: Piotr Dąbrowski, Dawid Suliga

Trener Łukasz Gągorowski:  Graliśmy z drużyną dużo starszą, co na pewno zaprocentuje podczas gry z rówieśnikami. Na początku przeciwnicy rozbijali nasze ataki, a także mogli nam zagrozić prostopadłymi podaniami, ale były niedokładne. Z każdą minutą gra zaczynała być bardziej wyrównana, złapaliśmy rytm i strzeliliśmy dwie bramki. Cieszy, że nasza obrona zagrała na zero z tyłu.

KKP Korona 4-1 KKP Korona 07/08 kl. sportowa

Bramki: Zegadło, Płatek, Sabat, Recica

Trener Łukasz Gągorowski: Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, graliśmy szybko piłką, każdy dał z siebie 100%. W kilku sytuacjach łatwe błędy co mogło się dla nas źle skończyć, raz przeciwnik nie trafił w bramkę, a raz bardzo dobra interwencja Mikołaja Jastrzębskiego .Bramka Bartka Sabata stadiony świata, przyjął kierunkowo górną piłkę i przelobował bramkarza. Bardzo się cieszę, że mino kilku błędów, cała drużyna idzie w jednym kierunku, chłopcy chcą pracować. Liga się zbliża, mamy zaplanowane jeszcze 5 sparingów, wiec będziemy eliminować błędy i pracować nad tym co już nam dobrze wychodzi.

KKP Korona 2-4 KKP Korona 2006

Bramki: testowany zawodnik x2

Trener Łukasz Gągorowski: Myślę, że zawodnicy odczuwali trudy gry trzeciego sparingu w tym tygodniu i z każdą minutą wyglądaliśmy słabiej. Prowadziliśmy 2:1 ale nie udało się doprowadzić wygranej do końca. Drużyna Piotrka Dudkiewicza grała szybciej, przeważała warunkami fizycznymi, cały czas wywierali na nas presję, co skończyło się trzema straconymi bramkami po błędach własnych. Najlepszy zawodnik na boisku Bartek Sabat mimo tego że gra zespołu się nie układała, walczył o każda piłkę. Od grudnia wygraliśmy większość meczów kontrolnych, dlatego nie zrażamy się przegranym spotkaniem.

Partnerzy