Koroniarze świętowali "Niepodległość"

13.11.2020

Koroniarze świętowali W dniu 11 listopada, Święto Niepodległości drużyna rocznika 2012 została zaproszona do Radomia na serię gier towarzyskich z drużyna Beniaminka. Jak relacjonują trenerzy rywalizacja była bardzo zacięta, a obydwie drużyny walczyły o każdy metr boiska. Gospodarze organizując spotkanie zadbali o połączenie form gry z lekcją patrioyzmu.

Korona I-Beniaminek Radom I-7:6

Bramki-Kubik-3,Marzec-2,Bugaj,Warzecha-po 1.

Korona II-Beniaminwk Radom II-5:8

Bramki-Stróżyk-3,Molasy,Jabłonski-po 1.

Trenerzy Marek Parzyszek, Rafał Kowalski: - Bardzo pożyteczny mecz sparingowy rozegraliśmy w Radomiu z Beniaminkiem Radom.Gralismy na dwóch trawiastych boiskach.Na jednym rywalizowały zespoły kadr pierwszych a na drugim boisku kadr drugich .Gralismy przez 90 minut z jedną przerwą na ciepłą herbatę.Zarówno na jednym i drugim boisku odbywała się zacieta rywalizacja o każdy metr boiska i obydwie druzyny walczyły zaciekle o zwycięstwo.Z tej rywalizacji Korona I wyszła zwycięsko pokonując swojego rywala 7:6,natomiast Korona II uległa swojemu przeciwnikowi 5:8.Po meczu obydwie ekipy pogratulowały sobie za walkę i uczciły śpiewając hymn Polski upamietniajac 102 rocznicę Niepodległosci Polski.

Składy:Korona I-Recica,Kowalczyk,Bednarz,Pająk,Warzecha,Strójwas,Bugaj,Marzec,Kubik.

Wyróznili się:Recica,Bednarz,Kubik.

Korona II-W-Vyshniak,Kowalski,Kasiński,Molasy,Kijanka,Strózyk,Adamczyk,Pyk,Jabłonski.

Wyróżnili się:Strózyk,Molasy,Kijanka.