Potrzebna pomoc!

13.11.2020

Potrzebna pomoc!Drodzy Państwo, nie tak dawno informowaliśmy o śmierci mamy jednego z naszych zawodników Jakuba Pakuły. Chcieliśmy zwrócić się z prośbą o pomoc finansową dla rodziny Jakuba.

Link do zbiórki zamieszczamy poniżej
Zbiórka potrwa do 24.12.2020 r.
https://zrzutka.pl/amt8gv
Jakub Pakuła ma 12 lat. Jest uczniem siódmej klasy Szkoły Podstawowej Nr 27 w Kielcach. 5 listopada 2020 Jego mama tragicznie zmarła w skutek pęknięcia tętniaka mózgu. Pani Katarzyna miała 34 lata, była młodą, energiczną osobą. Pracowała w dziale administracji w szkole, w której uczy się Kuba. Chłopiec był przez nią samotnie wychowywany. Sytuacja finansowa rodziny jest niezwykle trudna.
Jakub Pakuła w Koronie Kielce trenuje od najmłodszych lat. Aktualnie prowadzony jest przez trenerów Bartłomieja Strzębskiego i Michała Sarka. Na początku roku, reprezentował kielecki klub w prestiżowym turnieju o Puchar Prezesa PZPN, w którym występowali najzdolniejsi zawodnicy z rocznika 2008.
– Warunkami fizycznymi czasem ustępuje swoim rówieśnikom, ale nadrabia za to umiejętnościami technicznymi i charakterem. Kuba to bardzo waleczny zawodnik środka pola – mówi trener Bartłomiej Strzębski.
W imieniu rodziny oraz klubu KKP Korona Kielce, gorąco prosimy o wsparcie w tej niezwykle trudnej sytuacji. Każda kwota będzie dla Kuby oraz jego bliskich bardzo cenna

Partnerzy