Raport ligowy ŚZPN

12.10.2020

Raport ligowy ŚZPNCiężki bój w Starachowicach, kanonada w derbach Kielc oraz podział punktów we Włoszczowie to najważniejsze wydarzenia minionej kolejki. Zapraszamy na szeroką relację przygotowaną przez trenerów prowadzących.

Świętokrzyska Liga Juniora Młodszego 2004/05*
Star Starachowice 1-5 KKP Korona
Skład: Palacz, Jas, Chałaciński, Sejdziński, Purski, Łukawski, Irzyk, Grudzień, Kucharczyk, Adach, Malec Kijewicz, Foks, Wurmański, Lechowicz, Słowak, Olesiński.
Trener Piotr Dutkiewicz: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu że starszym przeciwnikiem. Zawodnicy od samego początku narzucili swój styl gry i dominowali w meczu. Chłopcy mądrze grali w ataku i pokazali kilka ładnych i składnych akcji po podania kombinacyjnych.
Świętokrzyska Liga Trampkarza Starszego 2006*
KKP Korona 11–1 Hetman Włoszczowa

Skład: Mazur – Buczkowski, Chmielewski, Minuczyc K, Braniewicz - Vyshniak, Bryła, Dziwoń, Cerek -     Zbróg,Kuzera.

Na zmianę wchodzili: Minuczyc J, Nowiński, Majka,Sala,Palacz,Pietrzykowski.

Trener Tomasz Krężołek i Mikołaj Pełka: - Wysokie zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Gra nasza pozostawiała jednak wiele do życzenia.Brak płynności gry z naszej strony.Dużo niewłaściwych wyborów.Kilka bramek zdobyliśmy  po składnych akcjach zespołowych.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2007*
KKP Korona 6–0 Łopuszański KS
Trener Rafał Kruk i Szymon Szymaszek
Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2007
Juventa Starachowice 3–4 KKP Korona

KKP Korona Kielce: Pisarek Wiktor, Koryciński Alex, Susło Hubert, Jugo Mateusz, Kendra Kacper, Pakuła Jakub, Gębski Szymon, Zięba Oliwier, Brzoza Szymon, Kurek Franciszek, Staniec Maksymilian, Ocios Hubert, Skowyrski Adrian, Pierzak Bartosz, Cygan Kacper

TrenerMichał Sarek i Bartłomiej Strzębski: - W tym spotkaniu zawodnicy zaprezentowali się z dobrej strony, od początku meczu starali się narzucić styl i tempo gry rywalowi. W pierwszym kwadransie zespół stworzył kilka dogodnych sytuacji jednak zabrakło skutecznej finalizacji. W 18 minucie spotkanie po indywidualnej akcji Szymona Gębskiego uzyskujemy prowadzenie. Bramka uspokoiła poczynania naszego zespołu, który spokojnie konstruował ofensywne akcję. Pod koniec pierwszej części spotkania błąd w rozegraniu popełniają obrońcy i tracimy bramkę. W drugiej odsłonie to gospodarze pierwsi wychodzą na prowadzenie po golu z rzutu rożnego przy biernej postawie defensywy. Stracona bramka podziałała mobilizująco na zawodników, którzy w przeciągu 4 minut zdobywają dwie bramki autorstwa Kacpra Cygana oraz Kacpra Kendry z rzutu karnego. Kilka minut po zdobyciu bramki zespół popełnia prosty błąd w ustawieniu co skutkuje rzutem karnym dla przeciwnika, który doprowadza do wyrównania. Zespół po raz kolejny w tym spotkaniu bardzo dobrze zareagował na straconą bramkę i dwie minuty później zdobył kolejne trafienie autorstwa Kacpra Cygana. Podsumowując drużyna rozegrała dobre spotkanie na tle wymagającego zespołu Juventy. Wielkie pochwały za determinację i zaangażowanie do ostatniego gwizdka sędziego.
Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2008*
Neptun Końskie 1–3 KKP Korona
Skład:
Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2008
KKP Korona 2–2 Hetman Włoszczowa
Trener Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2009*
KKP Korona 0–7 Orlęta Kielce

Skład: Filip Janik, Stanisław Bartusiak, Mateusz Sabat, Oliwier Ostrowski, Miłosz Miernik, Patryk Zalewski,  Adam Kaczmarczyk, Mikołaj Palka, Oskar Kamizela, Jakub Chłopek, Dawid Pasternak, Wiktor Świeczko, Olaf Głąb

Trenerzy Tomek Sadko i Sławek Grusznis: - Od początku spotkania mieliśmy przewagę na boisku. Stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji podbramkowych, lecz niestety wiele z nich nie potrafiliśmy wykorzystać. Mieliśmy problem momentami z wyczuciem tempa gry i często nasi zawodnicy znajdowali się na pozycji spolonej. Najważniejsze, że udało się zagrać ,, na 0 z tyłu ‘’ i strzelić taką ilość bramek. Mimo ciężkich warunków mój zespół potrafił utrzymać się przy piłce i w dobry sposób budował atak. Jestem zadowolony z zawodników i myślę, że utrzymają formę do końca rozgrywek.

Partnerzy