Podział grup rocznika 2011

29.09.2020

Podział grup rocznika 2011Przedstawiamy listy zawodników rocznika 2011, którzy zostali przyporządkowani do grup treningowych Kieleckiego Klubu Piłkarskiego "Korona" w okresie jesienno-zimowym sezonu 2020/21.

KKP KORONA ROCZNIK 2011 KADRA ZŁOTA

1. Bębenek Olaf

2. Chojnacki Paweł

3. Czekaj Franciszek

4. Domagał Michał

5. Dudek Jan

6. Dzigman Jakub

7. Gębski Aleks

8. Iwan Mateusz

9. Kózka Adam

10.Kruk Jakub

11.Kuziel Kuba

12.Kwiatkowski Adrian

13.Latała Olivier

14.Marcinkowski Szymon

15.Mikina Piotr

16.Nowacki Filip

17.Piróg Kamil

18.Szałas Olivier

19.Wira Igor

20.Wites Karol

21.Zajęcki Mikołaj

Trener prowadzący: Michał Kostucha

Trener asystujący: Michał Stachura

 

KKP KORONA 2011 KADRA SREBRNA

1. Banasik Oskar

2. Branewicz Igor

3. Czeszkiewicz Jan

4. Detka Kajetna

5. Dzierżak Patryk

6. Gawlik Leon

7. Iwan Kacper

8. Kot Filip

9. Kowalski Antoni

10.Kułaga Bartosz

11.Mogielski Kacper

12.Orłowicz Franciszek

13.Półtorak Patryk

14.Sala Oliwier

15.Sidło Jakub

16.Sobczyński Jakub

17.Straszewski Igor

18.Sztuka Alan

19.Szymoniak Jakub

20.Wenus Franciszek

21.Widłak Seweryn

22.Wielgo Dawid

Trener prowadzący: Michał Kostucha

Trener asystujący: Michał Stachura

 

KKP KORONA 2011 KADRY BRĄZOWE 

  1. Borkowski Bartosz
  2. Cielibała Filip
  3. Cieślak Jan
  4. Długosz Antoni
  5. Gałat Dawid
  6. Józefik Adam
  7. Komorowski Wojciech
  8. Łakomiec Kamil
  9. Odomirski Marcel
  10. Plech Jan
  11. Prędotka Konstantinos
  12. Rosół Igor
  13. Wicha Maciej
  14. Żesławski Oliwier
  15. Siwek Jakub
  16. Szyszka Jakub

 Trener prowadzący: Michał Kulik 

  1. Adamczyk Piotr
  2. Baran Mikołaj
  3. Bętkowski Igor
  4. Borowiec Jakub
  5. Dziubiński Leon
  6. Fluder Antoni
  7. Mrozik Igor
  8. Musiał Patryk
  9. Ocetek Kacper
  10. Pietrzczyk Oliwier
  11. Podstawka Marcin
  12. Półtorak Filip
  13. Szostak Ksawery
  14. Szymoniak Dawid
  15. Wołoszyn Aleksander

  Trener prowadzący: Michał Kulik 

 

 

 

 

 

Partnerzy