2010: Warszawskie zmagania Orlików

03.03.2020

2010: Warszawskie zmagania OrlikówW miniony weekend drużyna rocznika 2010 wzięła udział w mocno obsadzonym turnieju. Koroniarze mieli okazję zmierzyć się z drużynami absolutnego "topu" w Polsce i zdobyli ogromne doświadczenie uczestnicząc w tym wydarzeniu. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a zawodnicy musieli sprostać ciężkiemu wyzwaniu, co na pewno zaprocentuje w ich dalszym etapie rozwoju. Brawa dla drużyny za charakter!

Kadra: Świeczko Wiktor, Nowak Nikodem, Bartusiak Stanisław, Palka Mikołaj, Zalewski Patryk, Fornalczyk Bartłomiej, Ostrowski Oliwier, Wojniak Filip, Kamizela Oskar, Sabat Mateusz.

Wyniki:

KKP Korona Kielce 1 : 2 Lechia Gdańsk

Zalewski

KKP Korona Kielce 2 : 2 AP Reissa Poznań

Palka, Kamizela

KKP Korona Kielce 0 : 4 Jagiellonia Białystok

KKP Korona Kielce 4 : 3 Pogoń Kraków

Ostrowski, Zalewski x2, Wojniak

KKP Korona Kielce 5 : 0 Wigry Suwałki

Ostrowski x2, Zalewski, Kamizela, Fornalczyk

KKP Korona Kielce 1 : 3 Olympic Wrocław

Bartusiak

KKP Korona Kielce 1 : 3 UKS Varsovia Warszawa

Ostrowski

KKP Korona Kielce 2 : 0 Elite Magic London

Ostrowski, Bartusiak

KKP Korona Kielce 0 : 4 Legia Warszawa

 

Trener Tomasz Sadko: - Chłopcy stanęli przed dużym wyzwaniem i trzeba przyznać, że zaprezentowali się pozytywnie. Rozegraliśmy dużo dobrych meczy, za co należy się pochwała zawodnikom. Oczywiście pozostaje niedosyt, bo kilka meczy z przebiegu gry i sytuacji na boisku mogliśmy wygrać, a niestety musieliśmy pogodzić się z porażką. Cieszę się, że chłopaki doświadczyli grę z mocnymi rywalami i to jest myślę najważniejszy fakt. Porażka jest wliczona w sport i trzeba podnieść głowę do góry i iść dalej, a my na pewno wyciągniemy wnioski i będziemy ciężko pracować. W każdym meczu pokazaliśmy, że trzeba się z nami liczyć, zawodnicy walczyli i z pełnym zaangażowaniem grali na wysokim poziomie. Za ogólną postawę należą się gratulacje.

Partnerzy