PRZEKAŻ 1 PROCENT PODATKU

13.02.2020

Drodzy Rodzice, sympatycy żółto-czerwonej młodzieży! Zbliża się okres rozliczeń podatkowych. W związku z tym, serdecznie zachęcamy do wsparcia działań Stowarzyszenia Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona w postaci przekazania 1% podatku od osób fizycznych. Wszystkie pozyskane pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe naszego stowarzyszenia, a więc na szkolenie dzieci i młodzieży.

W Kieleckim Klubie Piłkarskim szkoli się ponad 800 dzieci w wieku od 4 do 16 lat, które regularnie trenują w 35 grupach szkoleniowych. Organizacja szkolenia generuje określone potrzeby finansowe, które w części zaspokojone są przez wpływy z 1% podatku. 

W naszej Akademii pierwsze kroki stawiali chłopcy, którzy jako drośli zawodnicy reprezentują bądź reprezentowali drużynę Korona Kielce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce , m.in. Jakub Żubrowski, Marcin Cebula, Piotr Malarczyk, Krzysztof Kiercz. Regularnie nasza utalentowana młodzież jest powoływana do młodzieżowych kadr Reprezentacji Polski, jak w ostatnim czasie Radosław Seweryś czy Iwo Kaczmarski, a kolejnych talentów nie brakuje!

Każda pomoc finansowa pozwoli na dalsze podnoszenie poziomu naszego szkolenia!  Wciąż istnieje spora grupa ludzi, którzy są przekonani, że te kilka złotych, przekazanych za pomocą rozliczenia podatkowego niewiele może zmienić. Nic bardziej mylnego! Ta z pozoru niewielka kwota może zdziałać wiele dobrego!

Dzieci i młodzież objęta szkoleniem w naszym Klubie oprócz czysto piłkarskich umiejętności uczy się także dyscypliny, współpracy w grupie, szlachetnej rywalizacji, zasad fair play, a także wartości niezbędnych w dorosłym życiu. 

Decydując się na przekazanie 1%  na rzecz Kieleckiego Klubu Piłkarskiego Korona należy wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym, która zatytułowana jest „Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”.

JAK WYPEŁNIĆ FORMULARZ

 

KRS: 0000029198

Partnerzy