2009: Listopadowe gry Orlików

28.11.2019

2009: Listopadowe gry OrlikówNosić miano jednej z najlepszych młodzieżowych drużyn w kraju i Europie zobowiązuje. Drużyna Orlików, rocznika 2009 nieustannie podnosi swoje umiejętności w grach z wymagającymi drużynami. Tym razem formę podopiecznych trenerów Mikołaja Pełki i Macieja Kwiatkowskiego sprawdziły wymagające drużyny z województwa małopolskiego oraz podkarpackiego.

KKP Korona Kielce – Sokolik Stary Sącz 6-4 (grano 2x30,7x7)

Bramki: Bojek 2, Mazur, Hańćko, Iwan, Krakowiak

KKP Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 3-0 (grano 2x30,9x9)

Bramki: Hańcko 2, Mazur

Skład: Molęda- Krupa, Bojek, Jędrzejewski, Iwan- Moczulis, Mazur, Hańćko- Krakowiak, Błaszczyk

Mikołaj Pełka, Maciej Kwiatkowski: Pierwszy mecz rozegrany przy ciągle padającym deszczu, chłopcy grali bardzo dobrze w ofensywie stwarzając sobie dużo sytuacji bramkowych. Jednak gra obronna była zbyt nonszalancka i stąd tak duża liczba straconych bramek. Zawodnicy grali w tym meczu na przemiennie i w obronie i w ataku w grze 7x7. Drugi mecz rozegraliśmy przy pięknej pogodzie i graliśmy 9x9, ze względu na kontuzje graliśmy cały mecz bez zmian. Chłopcy zagrali perfekcyjnie, realizując plan taktyczny na ten mecz. Długo utrzymywali się przy piłce oraz często rozszerzali grę z jednej strony boiska na drugą. Rywal rzadko był przy piłce i praktycznie nie stwarzał zagrożenia pod nasza bramką. Przy większej skuteczności wynik mógł być znacznie wyższy.

23.11.2019 Rzeszów

KKP Korona Kielce – Stal Rzeszów  6-2 (grano 3x25,9x9)

Bramki:  Mazur 3, Krakowiak, Iwan, Żyła

KKP Korona – Karpaty Krosno 9-1 (grano 2x30, 9x9)

Bramki: Krakowiak 3, Mazur ,Moczulis, Iwan, Żyła, Krupa, Błaszczyk

Skład: Nosek – Krupa, Jędrzejewski, Moczulis, Kałka – Błaszczyk, Bojek, Mazur– Krakowiak na zmianę wchodzili: Żyła, Kubicki, Iwan, Ubożak

Mikołaj Pełka, Maciej Kwiatkowski: W Rzeszowie rozegraliśmy 2 spotkania sparingowe w obydwu spotkaniach przeważaliśmy stwarzaliśmy sobie okazję do zdobycia goli, gra była bardzo składna. Mankamentem w naszej grze ofensywnej była duża nieskuteczność, brakowało w tym elemencie koncentracji. Rywale w obydwu meczach z rzadka zagrażali naszej bramce i wszystkie bramki zdobyli po bardzo prostych błędach naszych zawodników. Reasumując były to fajne gry naszych podopiecznych , oraz bardzo cieszy zaangażowanie , gdyż graliśmy 2 mecze pod rząd i było one cały czas na bardzo wysokim poziomie.

Partnerzy