Grają "złote kadry" Korony

12.11.2019

Grają W minioną sobotę, "złote" kadry roczników 2010 oraz 2011 wyjechały do Częstochowy na serię gier towarzyskich z niezwykle wymagającymi drużynami częstochowskiego Rakowa. Jak relacjonują trenerzy, każda minuta gry stała na wysokim poziomie, a zawodnicy zarówno jednej jak i drugiej drużyny starali się jak najlepiej wywiązać z zadań wyznaczonych na przedmeczowej odprawie.

Mecz drużyn Orlików rocznika 2010

Zawodnicy z rocznika 2010 w sobotę (9.11 ) rozegrali mecz kontrolny z drużyną Rakowa Częstochowy. Od samego początku mecz stał na wysokim poziomie i opierał się na równej grze obu drużyn. Chłopcy są wytrwali i sumienni w stosunku do swoich obowiązków. Koroniarze z każdym miesiącem rosną w siłę.

Raków Częstochowa - KKP KORONA Kielce 

Strzelcy: 1 - Mateusz Sabat, 1 - Oliwier Ostrowski, 1 - Mateusz Jagodziński, 1 - Kacper Wencel

Kadra: Wiktor Świeczko, 2. Wiktor Wiewióra, 3. Nikodem Nowak, 4. Stanisław Bartusiak, 5. Mateusz Sabat, 6. Oliwier Ostrowski, 7. Filip Wojniak, 8. Dawid Pasternak, 9. Kamil Łach, 10. Jakub Chłopek, 11. Adam Sikora, 12. Rafał Kasza, 13. Wojciech Matczak, 14. Mateusz Jagodziński, 15. Kacper Wencel, 16. Oskar Chochulski, 17. Jan Bielecki, 18. Alan Grychowski
19. Oliwier Piekoszewski

Trener Tomasz Sadko: Cieszy fakt, że mieliśmy okazję rywalizować z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Potrafiliśmy stworzyć sobie wiele sytuacji, lecz często brakowało nam skuteczności. Mieliśmy problem również z organizacją gry w obronie po stracie piłki. Chłopaki przez cały przebieg spotkania dawali z siebie wszystko i stosowali się do
zaleceń taktycznych, co przynosiło efekt w meczu i na pewno zaprocentuje w ich dalszym etapie rozwoju. Przez to, że mecz był bardzo wyrównany, patrząc pod kątem szkoleniowym, był to bardzo wartościowy sparing.

Mecz druzyn Żaków rocznika 2011

RAKÓW Częstochowa- KKP KORONA Kielce 

Bramki:5xCzekaj,Kózka.

KKP KORONA Kielce: Bębenek, Czekaj, Czeszkiewicz, Domagała, Dudek, Dzierżak, Dzigman,  Gębski, Kuziel, Latała, Mikina, Piróg, Sala, Szałas, Wites,Wites, Zajęcki, Chojnacki, Iwan, Kózka.                                             

  

Trener Michał Kostucha: W minioną sobotę kadra złota żaków starszych rozegrała grę kontrolną z drużyną RAKOWA Częstochowa. Chłopcy mieli po raz pierwszy okazję zagrać  w piłce 7x7 z  wymagającym przeciwnikiem."Młodzi koroniarze" w nowym układzie zagrali dobrze stwarzając sytuacje bramkowe. Niestety przytrafiały się błędy indywidualne po których traciliśmy bramki. Przed nami kolejne gry  na których będziemy chcieli uniknąć powielania złych zachowań na boisku. Wyróżnieni zawodnicy: Franciszek Czekaj, Jan Dudek, Aleks Gębski, Olivier Latała.


Partnerzy