Raport ligowy ŚZPN

04.11.2019

Raport ligowy ŚZPNOkazała wygrana Juniorów z Wisłą Kraków, bardzo dobry mecz trampkarzy młodszych i przełamanie młodzików starszych, to bez wątpienia najciekawsze wydarzenia minionego weekendu. Jak co tydzień zapraszamy do ligowego raportu, w którym prezentujemy wszystkie wyniki żółto-czerwonych drużyn.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 4:0 Wisła Kraków

Bramki: 13' Juszczyk, 30',66' Żabka, 60' Krzemiński
Korona U-15:
Piątkowski (72' Mazur), Pawłowski (70' Michta), Sobieniak (70' Żmudziński), Dąbski, Gębka, Krzemiński, Zdyb, Oziębło (68' Łukawski), Kowalski (58' Nowak), Juszczyk (29' Żabka), Wolski (68' Wawszczyk

Trenerzy Michał Stachura i Kamil Mech: - Początek spotkania należał do drużyny gospodarzy, którym zależało na szybkim zdominowaniu rywali. Podopieczni Kamila Mecha oraz Michała Stachury przeczekali jednak trudny moment i sami zaczęli konstruować sobie akcje pod bramką Wisły. Efektem tego były dwie bramki zdobyte przez żółto-czerwonych. Najpierw bramkarza gospodarzy pokonał Juszczyk, kwadrans później do bramki trafił Żabka.

W drugiej połowie to Koroniarze dominowali na boisku. Żółto-czerwoni stworzyli sobie kilka okazji, w których dwie zakończyły strzelonymi bramkami. Najpierw w 60. minucie gola zdobył Krzemiński, a chwilę później ponownie na listę strzelców wpisał się Żabka.

To trzecie zwycięstwo z rzędu podopiecznych Michała Stachury oraz Kamila Mecha. Kielczanie zdobyli w nich łącznie 12 bramek, tracąc przy tym tylko jedną.

W następnej kolejce Korona zmierzy się na własnym terenie z Górnikiem Łęczna.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Starszego 2005

KKP Korona 4:7 Juventa Starachowice

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego 2005

KKP Korona 16:1 Polanie Pierzchnica

Trener Łukasz Gołuch

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2006

KKP Korona 3:1 KP Kszo Ostrowiec

Trener Tomasz Krężołek: - W meczu na szczycie okazaliśmy się lepsi od drużyny z Ostrowca.Zagraliśmy konsekwentnie i do końca walczyliśmy o zwycięstwo.Zdobyliśmy bramki w ostatnich minutach meczu po ładnych akcjach zespołowych.

Okręgowa Liga Trampkarza Młodszego

UKS Iwaniska 1:14 KKP Korona

Trener Piotr Dutkiewicz

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2007

Pogoń Staszów 1:3 KKP Korona

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2008

KKP Korona 2:0 Klimontowianka Klimontów

Trenerzy Mikołaj Pełka i Maciej Kwiatkowski: - Do kolejnego spotkania ligowego przystąpiliśmy osłabieni i w spotkaniu dostali szansę chłopcy którzy do tej pory mniej grali. Rozegraliśmy dobre spotkanie lecz graliśmy bardzo nieskutecznie. Rywale grali bardzo defensywnie i z rzadka przekraczali połowę boiska . Bronili się całym zespołem a dobrze bronił ich bramkarz, inna sprawa że nasze uderzenia często były oddawane zbyt dalekiej odległości i prosto w bramkarza lub były niecelne. Szwankowała czasami gra zespołowa, graliśmy indywidualnie. W drugiej połowie szybko zdobyliśmy bramkę ale gra rywala nadal była bardzo defensywna. Nasza gra była lepsza , lecz nadal nieskuteczna . Druga bramka też padła po zespołowej akcji. Dzisiejsze zwycięstwo zapewniło , nam tytuł mistrza jesieni , zważywszy że zespół w lidze z starszymi rywalami postawa chłopców z rocznika 2009 musi cieszyć i napawać optymizmem. Gratuluję chłopcom postawy i gry oraz dużego zaangażowania.

 

Partnerzy