Raport ligowy ŚZPN

28.10.2019

Raport ligowy ŚZPNPierwsza porażka w sezonie naszych młodzików, świetny mecz w wykonaniu Juniorów w Centralnej Lidze Juniorów oraz mistrzostwo jesieni młodzików starszych, to najważniejsze wydarzenia minionego weekendu. Jak co tydzień zapraszamy do ligowego raportu ze świętokrzyskich boisk.

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 6:0 AP 21 Kraków

Trenerzy Michał Stachura i Kamil Mech: - Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Zespół przez większą część spotkania dobrze realizował założenia przekazane przez trenerów. Dzięki temu przyzwoicie wyglądał nasz atak pozycyjny, co przełożyło się na wiele okazji do zdobycia bramki. W końcu przeciwnik który przyjechał do nas na mecz nie ograniczał się jedynie do wybijania piłki a próbował również kreować swoje sytuacje. My możemy cieszyć się z 3 punktów i z optymizmem patrzeć na końcówkę rundy jesiennej.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Starszego 2005*

KKP Korona 5:0 Kszo Ostrowiec Św.

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego 2005*

Unia Sędziszów 1:7 KKP Korona

Trener Łukasz Gołuch: - Po słabym poprzednim meczu w naszym wykonaniu nadszedł naprawdę dobry mecz. Chłopcy realizowali założenia, którymi było szybki odbiór po stracie piłki jak i zmiana ciężaru gry z jednej na drugą stronę. To poskutkowało i udało nam się zdobyć siedem bramek, tracąc przy tym tylko jedną.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2006*

Granat Skarżysko 3:2 KKP Korona

Trener Tomasz Krężołek: - Mimo że prowadziliśmy w tym meczu 1:0 zeszliśmy pokonani.Błędy indywidualne nie pozwoliły nam  wygrać tego spotkania.Walczyliśmy do końca ale tym razem się nie udało.

Okręgowa Liga Trampkarza Młodszego

Marol Jacentów 1:23 KKP Korona

Trener Piotr Dutkiewicz

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2007*

KKP Korona 2:1 AP SKS Star Starachowice

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Okręgowa Liga Młodzika Starszego 2007

Zakończenie Rozgrywek 1 miejsce w lidze

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski

Okręgowa Liga Młodzika Starszego 2007

KKP Korona 11:1 Stowarzyszenie Sport CK

Trener Łukasz Jamróz

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2008*

Kszo Ostrowiec 1:0 KKP Korona

Trenerzy Mikołaj Pełka i Maciej Kwiatkowski:- Od początku mieliśmy inicjatywę na boisku lecz brakowało zaangażowania i werwy. Rywale zdobyli bramkę po naszym indywidualnym błędzie. W drugiej połowy mieliśmy ogromna przewagę i rywale ograniczali się do wybijania piłki , a nas skuteczność zawodziła lub piłka lądowała na poprzeczce bramki rywala. Mimo olbrzymiej przewagi nie udało nam się wyrównać. W tym spotkaniu kilku zawodników pokazało się z dobrej strony lecz niektórzy zawiedli. Mimo wszystko rozegraliśmy niezłe spotkanie z rywalami starszymi i silniejszymi.

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego 2008

GKS Rudki 1:2 KKP Korona

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Partnerzy