Raport ligowy ŚZPN

07.10.2019

Grad goli zdobyły drużyny KKP Korona w minionej kolejce ligowej. Niestety drużyna CLJ U-15 odniosła porażkę na ciężkim terenie w Lublinie. Ponadto cenny remis w Starachowicach w meczu zamykającym kolejkę drużyny trenera Mikołaja Pełki oraz komplet zwycięstw pozostałych drużyn. zapraszamy ro ligowego reportu z boiski ŚZPN.

Centralna Liga Juniorów U-15

Motor Lublin 4–1 KKP Korona

Trenerzy Michał Stachura i Kamil Mech: - Bardzo słaby występ naszej drużyny. Przez większość czasu meczu nie potrafiliśmy przeciwstawić się silę fizycznej przeciwników. Do tego w 1 połowie popełnialiśmy mnóstwo indywidualnych błędów co skutkowało sytuacjami przeciwnika. W konsekwencji na przerwę schodzimy przegrywając 2:0. Na drugą połowę wychodzimy zmobilizowani lecz po 5 minutach tracimy kuriozalną bramkę. Mimo to cały czas dążymy do zmiany wyniku co udaje się w 58 minucie Wojciechowi Gębce. Po bramce mimo paru sytuacji nie byliśmy w stanie pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie gospodarze strzelają jeszcze jedną bramkę po rzucie rożnym ustalając wynik spotkania. Podsumowując na pewno jesteśmy rozczarowani i liczyliśmy na lepszy występ. Jest to dla nas dobra lekcja ale także motywacja do tego by taki występ jak w tym meczu już się nie powtórzył.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Starszego 2005*

MKS Zdrój Busko Zdrój 1–5 KKP Korona

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego 2005*

KKP Korona 9–2 Piaskowianka Piaski

Trener Łukasz Gołuch: - Gra jednej i drugiej drużyny mogła się podobać. Dwa zespoły, które chciały grać w piłkę. Jeżeli chodzi o nasz zespól to udało nam się zrealizować założenia przedmeczowe oraz zdobyć kilka bramek po akcjach ofensywnych ćwiczonych w tygodniu.  Nasza gra w dalszym ciągu nie jest idealna i musimy poprawić np. grze w defensywie,  bo przy przeciwniku, który stworzyłby więcej sytuacji moglibyśmy stracić więcej bramek.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2006*

KKP Korona 12–1 Alit Ożarów

Trener Tomasz Krężołek: - Jednostronny mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych.O naszej przewadze niech świadczy fakt iż tylko część z nich wykorzystaliśmy, a wynik i tak jest wysoki.

KKP Korona 14–0 Futsal Nowiny

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski: - Mecz w którym chłopcy od początku do końca zdominowali przeciwnika. Rywal nie postawił zbyt wymagających warunków, co przełożyło się na liczbę bramek i sytuacji podbramkowych. Ze szkoleniowego punktu widzenia chłopcy doskonalili umiejętność gry w ataku pozycyjnym. Zawodnicy grali szybko i dokładnie wykonując dużo podań zdobywających i otwierających po których stwarzali sobie kolejne okazję do zdobycia bramki. Mimo wysokiego zwycięstwa są w naszej grze obszary, które zdecydowanie musimy poprawić.

KKP Korona 9-0 Wicher Miedziana Góra

Trener Łukasz Jamróz

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2008*

Juventa Starachowice 1 – 1 KKP Korona

Trenerzy Mikołaj Pełka i Maciej Kwiatkowski: - Mecz rozgrywany w trudnych warunkach . Rywale którzy przewyższali nas pod względem fizycznym grali bardzo twardo  i nieustępliwie . My nie przestraszyliśmy się rywala i podjęliśmy walkę na całym boisku. Graliśmy bardzo ofiarnie i z dużym zaangażowaniem. Mimo szybkiego odbioru piłki mieliśmy problem z dokładnym podaniem. Pierwsza połowa to była walka na całym boisku, przez pierwsze  30 min stworzyliśmy  sobie jedną okazję ale jej nie wykorzystaliśmy. Druga połowa  zaczęła się dobrze dla nas graliśmy składniej i dokładniej stwarzaliśmy sobie okazje na zdobycie gola. Tym razem skuteczności zabrakło. Bramkę zdobyliśmy po ładnej akcji i strzale głową Hańćko. Mogliśmy zdobyć jeszcze jedna lub dwie bramki lecz zawodziła nas skuteczność. rywale zdobyli gola po naszym błędzie. W końcówce atakowaliśmy lecz remisem zakończyło się spotkanie. Brawo za walkę z silnym rywalem