2007: Sukces młodzików pod "Tatrami"

03.10.2019

2007: Sukces młodzików pod W dniach 27-29.09 2019 r. drużyna rocznika 2007 – klasa sportowa brała udział w turnieju piłkarskim REM MARCO CUP 2019 w Zakopanem. Młodzi piłkarze Korony odnieśli ogromny sukces zdobywając 2 zaszczytne miejsce spośród 18 drużyn z całej Polski i Ukrainy.

Poziom piłkarski spotkań był bardzo wysoki i wyrównany o czym świadczą wyniki spotkań. Nie było zespołu, który nie przegrał meczu. Wszyscy chłopcy zasłużyli na duże słowa uznania, a cieszyć może również fakt, że nasz zawodnik Antoni Palacz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

Warto dodać, że o zwycięstwo w turnieju Koroniarze walczyli do ostatniego meczu. Niestety porażka z Juventusem Bydgoszcz spowodowała spadek na drugie miejsce. Jednak radości chłopaków nie było końca i bardzo słusznie ponieważ srebro wywalczone na tak prestiżowym turnieju to ogromny powód do satysfakcji 

WYNIKI GRUPOWE

KKP KORONA KIELCE – WISŁA PŁOCK 1:0

Bramki: Cerek

KKP KORONA  KIELCE –CHAMPION WARSZAWA 0:0

KKP KORONA KIELCE – WIDZEW ŁÓDŹ 0:0

Bramki:

KKP KORONA KIELCE – KARPATY LWÓW 0:1

Bramki:

KKP KORONA KIELCE – ARKA GDYNIA 1:0

Bramki: Buczkowski


WYNIKI LIGI MISTRZÓW

KKP KORONA KIELCE - LEGIA WARSZAWA 0:1

Bramki:

KKP KORONA KIELCE – CHAMPION WARSZAWA 1:0

Bramki: Buczkowski

KKP KORONA KIELCE – ŚLĄSK WROCŁAW 1:0

Bramki: Nowiński

KKP KORONA KIELCE – CRACOVIA 2:1

Bramki: Cerek, Dziwoń

KKP KORONA KIELCE – JUVENTUS BYDGOSZCZ 0:1

1 miejsce – ŚLĄSK WROCŁAW

2 miejsce – KKP KORONA KIELCE

3  miejsce – JUVENTUS BYDGOSZCZ


SKŁAD ZESPOŁU KKP Korona: Palacz Antoni, Sala Oskar, Chmielewski Igor, Branewicz Brajan, Dziwoń Szymon, Buczkowski Kacper, Minuczyc Kacper, Nowiński Mikołaj, Majka Kamil, Stachowicz Kuba, Kuzera Nikodem, Cerek Aleksander, Czarnecki Bartosz, Długosz Oskar, Fiuk Mateusz, Minuczyc Kuba, Robak Dominik.

Trenerzy: Krężołek Tomasz, Sulak Andrzej.

Partnerzy