PZPN: Kolejne powołania dla Koroniarzy!

01.10.2019

PZPN: Kolejne powołania dla Koroniarzy!Iwo Kaczmarski oraz Radosław Seweryś, wychowankowie KKP Korona zostali powołani po raz kolejny do reprezentacji Polski U-16! Młodzi piłkarze staną przed szansą udziału w turnieju "Campeonato Suda Americano", czyli młodzieżowych Mistrzostwach Ameryki Południowej, które odbędą się w Boliwii.

15-latkowie na co dzień występują w Centralnej Lidze Juniorów U-18. Podopieczni Pawła Czai plasują się obecnie na 5. miejscu w tabeli. Kaczmarski jest pomocnikiem, który regularnie występuje w podstawowym składzie. Seweryś to środkowy obrońca i tak samo, jak jego rówieśnik, systematycznie znajduje się w pierwszej 11-stce.

Warto dodać, ze obaj zawodnicy są szkolenii w Kieleckim Klubie Piłkarskim Korona od 5 roku życia. Trenerami, którzy prowadzili kolejno zawodników byli trenerzy: Jerzy Marzec, Robert Stachura, Marek Szabla, Marcin Buras, Maciej Śmiech i Michał Stachura.

Mistrzostwa rozpoczną się 18 listopada i potrwają do 9 grudnia. Turniej będzie rozgrywany w mieście Santa Cruz oraz Warnes w Boliwii. Koroniarzom żyzcymy powodzenia!

Partnerzy