Grają "złote kadry" Korony.

30.09.2019

Grają W minioną niedzielę doszło do ciekawych gier towarzyskich. Na boiskach trawiastych przy ul. Prostej w Kielcach, kadry "złote" roczników 2011 oraz 2012 podejmowały Akademię warszawskiej Legii oraz macierzysty klub Roberta Lewandowskiego, czyli drużynę Varsovii Warszawa.

KKP KORONA Kielce-LEGIA Warszawa

Bramki:3xDzigman,Gębski,Latała,Nowacki,Mikina.

KKP KORONA Kielce -VARSOVIA Warszawa

Bramki: Czekaj, Latała, Gębski. 

KKP KORONA Kielce:  Bębenek, Czekaj, Domagała, Dudek,  Dzigman,  Gębski, Kuziel, Latała, Nowacki, Orłowicz, Piróg, Szałas, Wira, Wites, Zajęcki,Mikina.                                                                                            

Trenerzy Michał Kostucha i Karol Markowski: W minioną niedzielę kadra złota rocznik 2011 rozegrała serię gier kontrolnych z drużynami  LEGII i VARSOVII. Każdy z naszych zawodników zagrał w takim samy wymiarze czasowym i mógł zaprezentować swoje umiejętności. Na tle rówieśników z Warszawy chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony zarówno w grze indywidualnej oraz zespołowej. Mecze z tak wymagającymi przeciwnikami dają nam materiał do pracy i poprawy gry w naszym wykonaniu.

KKP KORONA Kielce-LEGIA Warszawa

KKP KORONA Kielce -VARSOVIA Warszawa

Bramki zdobywali: Kubik,Recica-3,Marzec,Kijanka-2,Bugaj-1

KKP Korona: Skarba,Sułowski,Redlica,Strózyk,Warzecha,Bugaj,Recica,Kijanka,Kubik,Marzec,Strójwas.

Trener,zy Marek Parzyszek, Rafał Kowalski: - Turniej Towarzyski odbył się w Kielcach na ul.Prostej.Przyjechały do nas markowe druzyny z Warszawy Legia i Varsowia.Gralismy każdy z kazdym mecz i rewanz po 20 minut.Chłopcy mięli duzo gry a my treneży duzo ciekawego materiału do analizy.Wyszlismy z tych konfrontacji zwyciesko wygrywajac z Legią Warszawa 6:2,z Varsowią Warszawa 5:4.Mecze były bardzo zaciete.Poziom meczy stał na dobrym poziomie.Nasza druzyna grala poprawnie ,dobrze piłkarsko.Radzilismy sobie dobrzy w atakowaniu i obronie tak jak uczymy sie na treningach.W takiej konfrontacji z dobrymi przeciwnikami widać,że nasi chłopcy nie odstaja poziomem od innych a zwycięskie mecze pokazuja że mamy w Kielcach dobre dzieci na przyszłośc.Na wyróznienie zasłuzyli wszyscy za dobra grę i zaangażowanie.

Partnerzy