Raport ligowy ŚZPN

16.09.2019

Raport ligowy ŚZPNLiga nabiera tempa, miniony weekend obfitował w wiele piłkarskich pojedynków z udziałem "Koroniarskich" drużyn. Pierwszą porażkę zanotowała drużyna Trampkarzy w CLJ U-15. W nieco lepszych nastrojach była młodsza drużyna Trampkarzy, która zaaplikowała drużynie Cukrownika, aż 24 bramki!

Centralna Liga Juniorów U-15

KKP Korona 2:3 Wisła Kraków

Trenerzy Michał Stachura i Kamil Mech : - W pierwszej połowie to goście dyktowali warunki gry. Byli skuteczniejsi pod bramką kielczan i na przerwę schodzili z trzema trafieniami na koncie. Żółto-czerwonym udało się odpowiedzieć jednym golem, którego zdobył Kacper Żabka.

W drugiej połowie, KKP Korona próbowała za wszelką cenę strzelić kolejne bramki. Dopiero w 76. minucie udało im się zdobyć drugiego gola, którego strzelił Olgierd Grudzień. Mimo kolejnych prób, kielczanom nie udało się doprowadzić do wyrównania i przegrali ostatecznie 2:3.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Starszego 2005*
Kszo Ostrowiec Św. 0:3 KKP Korona

Trenerzy Piotr Dutkiewicz i Paweł Mech: -  W pierwszej połowie zespół prezentował się słabo.  Przeciwniknaszej  zagrażał naszej bramce tylko po stałych fragmentach gry  , ale my również stwarzaliśmy zbyt mało dogodnych sytuacji . Druga połowa to już całkowicie inna gra całego zespołów .Wygrywaliśmy dużo pojedynków 1x1 w bocznych sektorach oraz graliśmy  mądrze i szybko  na połowie przeciwnika, co pozwoliła nam stworzyć sporo sytuacji podbramkowych z czego trzy wykorzystaliśmy. Mecz mógł zakończyć się zdecydowanie wyższą wygraną naszego zespołu.

Okręgowa Liga Trampkarza Starszego 2005
KKP Korona 5:3 Unia Sędziszów

Trener Łukasz Gołuch: - Bardzo dobre 60 minut w naszym wykonaniu. Dobry mecz w którym mogliśmy zobaczyć składne akcję oraz grę wysokim pressingiem na połowie przeciwnika. Taką grę mogliśmy zobaczyć przez 60 minut. Przy wyniku 4:0 wdarło się trochę rozluźnienia i nasi przeciwnicy to wykorzystali, lecz nasi chłopcy pokazali, że mecz mają pod kontrolą.

Świętokrzyska Liga Trampkarza Młodszego 2006
Kolejka przełożona z powodu turnieju w Chorzowie
Trener Tomasz Krężołek

Okręgowa Liga Trampkarza Młodszego
KKP Korona 24:0 Cukrownik Włostów

Trener Piotr Dutkiewicz: - Mecz od samego początku pod nasze dyktando. Przeciwnik odstawał umiętnościami. Przez cały mecz nie stworzył żadnej sytuacji . Po 15 minutach meczu graliśmy z zadaniami. Przed strzeleniem na bramkę musimy wymienić minimum 10 podań. Chłopcy założenia wypełnili bardzo dobrze.

Świętokrzyska Liga Młodzika Starszego 2007*
AP SKS Star Starachowice 1:1 KKP Korona

Trenerzy Rafał Kruk i Szymon Szymaszek

Okręgowa Liga Młodzika Starszego 2007
GKS Nowiny 0:10 KKP Korona

Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski : - Trenerzy Michał Sarek i Bartłomiej Strzębski: Mecz pod dyktando naszego zespołu. Przeciwnik ograniczył się tylko i wyłącznie do wybijania piłki. Pierwsza połowa w wykonaniu drużyny bardzo dobra, dużo akcji oskrzydlających, szybka kombinacyjna gra na małej przestrzeni pozwoliła stworzyć wiele okazji do zdobycia bramki. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie zawodnicy utrzymali wysokie tempo gry jednak w wielu sytuacjach byli nieskuteczni. Mimo wysokiego zwycięstwa zdajemy sobie sprawę że kilka elementów w naszej grze musimy poprawić.. Gratulację dla zespołu.

KKP Korona 5:0 Łysica Bodzentyn

Trener Łukasz Jamróz

Świętokrzyska Liga Młodzika Młodszego 2008*
KKP Korona 7:1 Kszo Ostrowiec Św.

Trenerzy Mikołaj Pełka i Maciej Kwiatkowski: - Przez całe spotkanie zespół posiadał dużą przewagę na boisku , lecz w pierwszej połowie graliśmy bardzo nie skutecznie i za mało byliśmy zaangażowani w grze. W czasie pierwszej połowy dużo popełnialiśmy prostych niewymuszonych błędów technicznych. Po przerwie i kilku zmianach zagraliśmy z ogromną werwą i w każdej akcji ofensywnej starliśmy zagrać zespołowo. Akcje które stwarzaliśmy zaczęły przynosić nam bramki. Druga połowa w naszym wykonaniu była bardzo dobra widać było po chłopcach chęci do zdobywania bramek. Wszystkie bramki padły po zespołowych akcjach. Rywale zdobyli bramkę po indywidualnym błędzie naszych zawodników. Duże brawa dla Moich zawodników za druga połowę meczu .